Alături de noi pentru performanță

Știai că poți ajuta pepiniera de cățărători de performanță Alpin Club Carpatic prin simpla completare a unei bucăți de hârtie?

În calitate de angajat poți solicita redirecționarea a 2% din taxele pe care le-ai plătit deja către clubul nostru sportiv. Pentru tine însemnă o investiție de timp de 10 minute; pentru noi diferența între a ne finanța sau nu activitatea.

Am pregătit hârtiile (celebra cerere 230 redactată de ANAF și împuternicirea pentru depunerea acesteia la aceiași instituție) la recepția sălii. Nu ne ocoli. Avem nevoie de ajutorul tău pentru a crește în continuare campioni.

Sportivii noștri îți mulțumesc anticipat pentru efort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.